Ga meteen naar de belangrijkste inhoud
Polestar
Polestar 2

  • Prestaties
  • Interieur
  • Technologie
  • Veiligheid
  • Specificaties
  • Maak proefrit

Prestaties

De Polestar 3 is een SUV die is ontworpen voor de sensatie van elektrisch rijden. De perfect getunede ophanging, evenwichtige vermogensafgifte en een scherpe stuurrespons zorgen voor pure prestaties.

Prestatiecijfers

De Polestar 3 biedt keuze uit drie aandrijflijnen — afgestemd op uiteenlopende voorkeuren en geschikt voor elke rijomgeving.

PerformanceDual motorRear motor

500 kW 680 pk

400 kW 544 pk

245 kW 333 pk

870 Nm

740 Nm

480 Nm

3,9 sec

4,7 sec

6,5 sec

PerformanceDual motorRear motor

500 kW 680 pk

400 kW 544 pk

245 kW 333 pk

870 Nm

740 Nm

480 Nm

3,9 sec

4,7 sec

6,5 sec

PerformanceDual motorRear motor

500 kW 680 pk

400 kW 544 pk

245 kW 333 pk

870 Nm

740 Nm

480 Nm

3,9 sec

4,7 sec

6,5 sec

Actieradius

Dankzij geavanceerde motortechnologie is de Polestar 3 geschikt voor verschillende soorten ritten. De Rear- en Dual motor-versies focussen op actieradius, terwijl de Performance-versie meer vermogen en acceleratie levert.

Rear motor*  

Dual motor*  

Performance*  

De actieradius vergroten

Dankzij hulpmiddelen voor het optimaliseren van de actieradius, zoals de Actieradiusassistent-app, de klimaatregeling vóór het instappen en de energiebesparende warmtepomp, heb je meerdere mogelijkheden om de actieradius van de Polestar 3 te vergroten.

Energiebesparende warmtepomp

Restwarmte hoeft geen verloren warmte te zijn. Door gebruik te maken van de thermische energie van de elektromotoren, de acculading en de omgevingslucht, kan de warmtepomp het interieur verwarmen en helpt hij meer kilometers uit een lading te halen door de behoefte aan airconditioning te verminderen.

Lees meer over het vergroten van de actieradius

Opladen

De Polestar 3 is geschikt voor alle laadopties. Dankzij de 800V-architectuur kan hij in 22 minuten van 10 naar 80% worden opgeladen, waardoor je meer tijd overhoudt voor wat echt belangrijk is.

Openbaar DC-laden tot  

Openbaar DC-laden van 10 tot 80%*  

Thuis AC-laden tot  

Thuis AC-laden van 0 tot 100%*  

*Cijfers gebaseerd op snelladen met 350 kW gelijkstroom bij een 800V-laadstation en opladen met 11 kW wisselstroom. 

De fabrieken waar de Polestar 3 wordt gebouwd draaien op hernieuwbare elektriciteit, net als de productie van de accucelmodules en de actieve anode- en kathodematerialen.

Bekijk duurzaamheidskeurmerken
White car battery architecture floating against a studio white background.

800V-architectuur

Snellere laadsnelheden. Grotere efficiëntiewinst voor de aandrijflijn. En verbeterde prestaties, vergelijkbaar met die van een sportwagen. Dankzij de 800V-architectuur bewijst de Polestar 3 dat hij de SUV voor het elektrische tijdperk is. Want bij indrukwekkend vermogen horen indrukwekkende laadprestaties.

Meer over opladen

Vierwielaandrijving en achterwielaandrijving

Twee aandrijflijnen. Twee unieke karakters. De uitvoering met achterwielaandrijving is uitgerust met de nieuwste passieve dempers voor extra controle en sportief rijgedrag. De versie met vierwielaandrijvingssysteem past zich continu aan de omstandigheden aan en kan de voorste motor uitschakelen om zowel prestaties als efficiëntie te optimaliseren.

Vierwielaandrijving
Touchscreen interface displaying Polestar car power delivery mode with options for range and performance.

Performance- of actieradiusmodus

De Polestar 3 met vierwielaandrijving combineert vermogen met efficiëntie en beschikt over twee rijmodi. De actieradius-modus biedt een soepelere pedaalrespons voor een nog verfijndere rijervaring, terwijl de performance-modus de gevoeligheid verhoogt voor directe toegang tot het volledige vermogen en koppel.

Ophanging

Het ophangsysteem van de Polestar 3 wordt gekenmerkt door een perfecte balans tussen comfort en dynamische prestaties. De actieve luchtvering zorgt voor adaptief rijgedrag waarbij de rijhoogte wordt aangepast door middel van sensoren, terwijl de passieve dempers zorgen voor een responsieve en comfortabele rijervaring.

Actieve luchtvering

De actieve luchtvering is exact afgestemd op de Polestar 3 en optimaliseert de wegligging en het rijcomfort in alle rijomstandigheden. Het chassis past zich 500 keer per seconde aan de wegomstandigheden aan voor een soepelere rijervaring. Tegelijkertijd wordt de rijhoogte bij hoge snelheden verlaagd voor nog betere aerodynamische prestaties.

Verkrijgbaar in combinatie met de Dual motor-versie. Inbegrepen bij de Performance-versie.

Polestar 3's passive damper suspension with coil spring and shock absorber on black background.

Passieve dempers

Hoewel de ultramoderne passieve dempers voor de Polestar 3 standaard zijn, zijn de resultaten dat zeker niet. De rijervaring is een uitgebalanceerde mix van rijcomfort en wegligging, verfijnd door hydraulische rebound stops (HRS) en frequentie-selectieve demping (FSD) add-on kleppen.

Inbegrepen bij Dual motor- en Rear motor-versies.

22-inch Performance-wielen

De velgen van de 22-inch Performance-wielen zijn gesmeed in plaats van gegoten, waardoor ze sterker zijn dan conventionele lichtmetalen velgen en meer gedetailleerde afwerkingen mogelijk zijn. In combinatie met de speciaal ontwikkelde Pirelli P Zero-banden zorgen deze velgen voor een uitstekende wegligging en contact met het wegdek.

Inclusief wereldwijd slechts met Prestaties.

Close-up of a Polestar 3's performance wheel with Brembo brake caliper in Swedish gold.

Brembo-remmen

Veel vermogen vraagt om veel remkracht. Elke Polestar 3 is standaard uitgerust met hoogwaardige Brembo-remmen, die voortbouwen op tientallen jaren ervaring op het racecircuit en op een langdurige samenwerking met Polestar. De geventileerde schijven en aluminium remklauwen met vier zuigers bieden meer stabiliteit en een snelle respons bij elke temperatuur.

Remmen uitgevoerd in Swedish Gold inbegrepen bij de Performance-versie.

Meer over prestaties

Meer informatie over Polestar 3

  • Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie. Alle standaard- en verbeterde functies die op deze pagina worden getoond, kunnen per markt verschillen in beschikbaarheid.